One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?

Ići dole 
+18
blondy_cruella
Brooke '90
[džanaa.]
Tennisfan
Haley James Scott
otkacena_mawa
*Naley 4ever* <3
dream_girl
Clothes.Over.Bros
Angel_in_disguise
Sandra
dark_angel
PrincetonGirl
Makitza
~*~Iva~*~
#Zh.@.B!.tz.@#
`Unique`
Martina92
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 3:26 pm

hmm... pa evo danas sam se smarala u skoli, nismo imali 6. cas pa smo otisle na igraliste ja i ortakinje i zezale smo klince, i evo sad sam malo na netu pa idem u Zr da kupim patike i neku majcu koje ce mi ici uz minic posto nameravam da ga stavim na zurku u cetvrtak i sa josh drugaricom i rodjakom a druge dve drugarice nece da nose minic... jester
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 9:39 pm

pa evo sad sam stigla iz Zr-a i bilo je sooper u shoppingu! kupila sam dva para patika jedne starke i jedne neznam koja marka ali oboje su cool (pogotovo starke!) i kupila sam odlicnu kosulju za minic i josh neku odecu... smesak bash sam happy zbog starki... love
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Makitza
Novajlija
Novajlija
Makitza


Broj poruka : 42
Godina : 31
Localisation : Danas 0wde,a sutra k0 zna gde...
Datum upisa : 30.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 10:55 pm

Ew0 blejim sa Runner0m na MSN-u...Nisxta n0w0...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mwax.blogger.ba
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 04, 2007 4:33 pm

sredjujem sobu... sutra imam goste... tj od sutra... jester
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 07, 2007 5:12 pm

pa evo "danas" sam stigla iz grada tek u 2 ujutru extra sam se provela sa drustvom i bilo nam je stvarno cool pogotovo zato sto drustvo sa kojim smo bili nemaju devojke u drustvu pa smo ja i moje dve ortakinje dosle sa njima i bile celo vece tamo pa su nas castili a kasnije su nam doneli i pizzu... a za 1. maj cemo ici sa njima... inace danas nismo bile pijane kao juce ali smo zakasnile kuci tako da cemo moci u grad tek u petak a dotle zbogom drustvo i decaci... :angel:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 10:42 pm

a evo ceo dan sam lutala sa ortakinjama po selu... :haha:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 11:37 pm

nabavila sam nove slike na fonu
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 10:29 pm

pa evo ceo dan sam potracila u pancevu kod rodjaka... jester
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
PrincetonGirl
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
PrincetonGirl


Broj poruka : 116
Localisation : Hole in my head
Datum upisa : 25.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 17, 2007 10:53 pm

ma evo bila sam u skoli i svadjala se sa kozotinama i naravno sad sam ovde na netu... jester
Nazad na vrh Ići dole
PrincetonGirl
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
PrincetonGirl


Broj poruka : 116
Localisation : Hole in my head
Datum upisa : 25.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 1:13 am

ah smarala sam se u skoli i tako... sedela ovde za netom... :angel:
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 11:30 pm

pa evo danas sam se smarala prepodne jer nije bilo struje, onda sam se smarala u skoli i onda sam bila malo u parku sa ortakinjama, onda sam dosla na net, pa sam pisala sms-ove (ljubavne) u drugaricinu svesku jer mi je dala da joj napisem neke posto ih skuplja u tu svesku a ja sam pocastvovana da joj pisem prva i nisam joj napisala ni pola... dve strane iz moje sveske a imam ih valjda pola sveske... :angel:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimePet Apr 20, 2007 8:02 pm

kao i obicno... ustala, bila u skoli, smorila se i evo me opet tu ali nazalost sad cu morati da idem da sredim aquarijumove za moje kornjace.... tuzan
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
PrincetonGirl
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
PrincetonGirl


Broj poruka : 116
Localisation : Hole in my head
Datum upisa : 25.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 23, 2007 8:49 pm

smarala se na netu i u skoli... 004
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 31, 2007 3:37 pm

Bila sam u skoli,dosadjivala se na casovima,dosla kuci i tu se dosadjivala,i evo,ko bi rekao sad sam na netu...:001:
Nemam volje ni za sta,nesto mi je lose....:011:
Nazad na vrh Ići dole
`Unique`
Moderator
Moderator
`Unique`


Broj poruka : 1033
Godina : 32
Localisation : Krushevac
Datum upisa : 07.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 31, 2007 5:16 pm

Mene je anatomicarka tako skenjala ovom jedinicom....Tako mi je ceo dan smor Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 91447 words
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 31, 2007 5:58 pm

Shvacam te...ha?
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 31, 2007 7:51 pm

uf uzas! frka

Nego meni je dan protekao dosta dobro... poslednji dan skole, uzela sam digitalca tako da imamo mnoooogo slika ja i moje ortakinje mozda cu i okaciti neke... smesak a inace su danas loodaci iz skole palili knjige naravno poslednji dan i kraj osnovke... :haha:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 03, 2007 3:24 pm

Ja sam juce isla na exkurziju...Bilo je to!
Danas sestra slavi rodjus... Nista posebno nema novo... rose
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 03, 2007 6:58 pm

pa smarala sam se celo popodne a onda sam oko 15:30 izasla da suncam ledja da bi mi nestale bubuljice jer moja haljina za maturu ima gola ledja pa da nebih morala da nosim bolero celo vece sedela sam do 17:30 u dvoristu okrenuta ledjima ka suncu... uzas! black Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 111771 a inace nema niceg novog... sunce
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 06, 2007 12:28 am

uf uzas tek nedavno sam stigla kuci! haos! ujutru sam bila na dogovoru za matursko, kada sam dosla kuci isla sam sa drugaricom kod kozmeticarke, onda sam dosla kuci, pokupila novac, otisla kod ortakinje a onda od ortakinje otisla na drugi kraj sela kod frizerke bojila sam kosu... stavljala sam crvene pramenove... smesak a sutra idem kod nje da pravim frizuru jer sutra imamo matursko i ima da se provedemo extra! inace bice novih slidza... smesak wish me luck for the graduation! :haha:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 13, 2007 7:42 pm

Kod mene SMOR! angry
Po cijeli dan se dosadjujem,gledam TV i idem na net...
Jedva cekam turnire (u nasem selu svakog ljeta budu turniri iz fudbala...) jer tamo bude puno superzgodnih decaka...:haha:
Ma ne,salim se...Jedva cekam da vidim svoje drugarice...smesak
JEDVA CEKAM...A to ce biti tek posle Vidovdana... sok
P.S. smor
Nazad na vrh Ići dole
Sandra
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Sandra


Broj poruka : 201
Godina : 30
Localisation : tu sam ja negdje
Datum upisa : 13.06.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 13, 2007 11:18 pm

Joj danas sam ishla po knjizice, smorio me razredni, onda amlo otpadala sa drushtvom vani, dok nije pochela kisha.Poslije vozila bajk(uf kako sam se udarila, pukla me je pedala i raskrvarila sam nogu) a ishla na turnir
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 7:28 pm

Kod mene nema nista posebno...Od kad je poceo raspust bas mi je dosadno...Ali ipak,nisam pozelila skolu...ne!
Nazad na vrh Ići dole
Angel_in_disguise
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
Angel_in_disguise


Broj poruka : 155
Godina : 29
Localisation : na sedmom nebu
Datum upisa : 14.06.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 8:10 pm


Kod mene bas nista posebno...smor...samo net 0-24h....
chat
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 8:37 pm

pa smarala sam se na netu, bila sam na "matishu"a ustvari smo sedeli u parku i sad cu sa ortakinjama na voznju u rolerima... jester jester jester jester
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Sponsored content





Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?   Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili i sta ima novo kod vas?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili u skoli???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Chat :: Chat-
Skoči na: