One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)

Ići dole 
+11
Lightbulb
Corbiau
Peyton Sawyer
*Naley 4ever* <3
Ena
`Unique`
[džanaa.]
Clothes.Over.Bros
Dise
Gocili
Haley James Scott
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 4:44 pm

pfff... to ne postoji. naravno - 1000 drugara - to postoji. al jedan koji ce ti biti pravi prijatelj - ne... musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 993
i to sto ne biste nikad mogli da zamislite sebe u vezi sa njim ne znaci da on ne bi mogao da se zamisli u vezi sa vama a to je vec vise (ili manje) od prijateljstva
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 6:46 pm

nije tachno da ne postoji!!! ja imam mnogo pravih drugara koji mene uopste ne gledaju kao devojku za vidjanje ili sta vec, a niti ja njih. Sasa, Marko, Marko, Zoran.... Samo sto se s prvim Markom znam od rodjenja... tako da MOZE I MOGUCE JE! nemojte biti tako sigurno da ne moze... c,c,c... zivi primer vam je pred nosom xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 12:56 pm

sve zavisi od toga sta smatras pavim prijateljstvom musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 992
Nazad na vrh Ići dole
Haley James Scott
Okej, zvanično u vezi si sa Chadom/Sophiom.
Okej, zvanično u vezi si sa Chadom/Sophiom.
Haley James Scott


Broj poruka : 429
Godina : 30
Datum upisa : 30.01.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 10:48 pm

ma moguche je...sad znam sto posto smesak
Nazad na vrh Ići dole
http://www.angeldeathdream.blogger.ba
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 5:27 pm

Moguce je :)
Nazad na vrh Ići dole
Is. ;D
Administrator
Administrator
Is. ;D


Broj poruka : 2747
Godina : 31
Localisation : PanKčevo.
Datum upisa : 25.01.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 9:01 pm

Moguće. ;)
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 9:25 pm

Moguce! ^^
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 9:26 pm

Jeeeeej zivelo musko-zensko prijateljstvo haha haha haha salim se
Nazad na vrh Ići dole
Is. ;D
Administrator
Administrator
Is. ;D


Broj poruka : 2747
Godina : 31
Localisation : PanKčevo.
Datum upisa : 25.01.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 9:27 pm

haha haha haha
Nazad na vrh Ići dole
Ena
Moderator
Moderator
Ena


Broj poruka : 385
Godina : 35
Localisation : Somewhere in between
Datum upisa : 30.12.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 11:34 pm

pa ovaako. kad mi se decko ne svidja, moze da mi bude drug. ali kad mi se neko svidja, onda bih volela da se ne druzi sa mnom. plakala bih svaki put kada bi mi pricao o devojci. ali imam najboljeg druga. :) hvala bogu, pa mi se ne svidja. haha
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sugarhoney
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 04, 2009 11:37 pm

Ena ::
pa ovaako. kad mi se decko ne svidja, moze da mi bude drug. ali kad mi se neko svidja, onda bih volela da se ne druzi sa mnom. plakala bih svaki put kada bi mi pricao o devojci. ali imam najboljeg druga. :) hvala bogu, pa mi se ne svidja. haha

Potpisujem...Recnikom facebook-a LIKE haha
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 07, 2009 2:23 am

Imam najboljeg druga, kojeg poznajem iz osnovne skole. Jako smo dobri, i pricamo o svemu. Gledam na njega kao na brata, i zbog toga mi nije tesko.

Musko-zenska prijateljstva definitivno postoje. Ukoliko su to prijateljstva iz detinjstva, ili ona iz razreda koja ne ubrajaju vidjanja po ceo dan.

Ostala prijateljstva. Upoznas decka, mozda malo starijeg, dopsujete se prijateljski, ne ide. Ili ces ti da se dopadnes njemu ili on tebi. Jednostvano, pomirite se s majkom prirodom! haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 07, 2009 4:19 am

dream_girl ::
Ostala prijateljstva. Upoznas decka, mozda malo starijeg, dopsujete se prijateljski, ne ide. Ili ces ti da se dopadnes njemu ili on tebi. Jednostvano, pomirite se s majkom prirodom! haha

Da,da tak0 je haha haha haha

Martina92 ::
Ena ::
pa ovaako. kad mi se decko ne svidja, moze da mi bude drug. ali kad mi se neko svidja, onda bih volela da se ne druzi sa mnom. plakala bih svaki put kada bi mi pricao o devojci. ali imam najboljeg druga. :) hvala bogu, pa mi se ne svidja. haha

Potpisujem...Recnikom facebook-a LIKE haha

Like Like Like
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Is. ;D
Administrator
Administrator
Is. ;D


Broj poruka : 2747
Godina : 31
Localisation : PanKčevo.
Datum upisa : 25.01.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 07, 2009 4:27 am

Složiću se sa Vanjom, moguća.
Ali i moguće je i nešto više. ;D
Ali prava muško-ženska prijateljstva - da. ;)
Nazad na vrh Ići dole
Dise
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
Dise


Broj poruka : 154
Godina : 33
Localisation : Zenica,BiH
Datum upisa : 03.02.2008

musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitimePet Nov 27, 2009 2:51 am

Naravno da postoji takva vrsta prijateljstva...ali kada se napravi odredjeno ogranicenje i komunikacije,i izlazaka i druzenja...jer kad-tad ce se neki postupak na jednoj strani svidjeti drugoj strani..pa ide drugi postupak,pa treci..i onda postane veselo haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zenitfm.net
Sponsored content





musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)   musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
musko-zenska prijateljstva? pitanje je sad x)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Naj zenska uloga
» Ruk0met
» Satelitska televizija
» ***~Ljubav~***
» Fudbal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Chat :: Ljubav-
Skoči na: