One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Objasnite mi...!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 11:17 am

Jel moze neko da mi objasni sta se desilo u onoj epizodi kada je Keith umro?I u kojoj je to sezoni? MOLIM VAS jer me bas zanima sta je bilo a nisam gledala celu epizodu,samo nesto pred kraj,a posle nista nisam ukapirala.
I imam jos jedno pitanje sa kim ce Pejton na kraju da ostane?
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 9:50 pm

Ja nemam vremena za objashnjavanje, mnogo zurim, napisacu sutra, osim ako to neko ne uradi pre mene smesak

A P. Sawyer ce biti sa Lucas-om.
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 3:00 pm

Joj,giirl... Kao neko je bio otvorio onu vremensku kapsulu,i sve se prikazalo ko je sta pricao. A onaj debeli,Lucasov drug...Jimmy. E,on je u toj kapsuli pricao kako su svi luzeri... I onda su ovi se valjda naljutili na njega... I on bio ponijeo pistolj u skoli i pucao... I Pogodi Peyton u nogu. Svi se razbjezali,i nekoliko ih ostane u jednoj od ucionica. I s njima taj seljo,Jimmy. Al oni nisu znali da je on pucao. A tu su bili Mouth,Rachel,Nathan,Haley i jos neki sporedni... I oni podju da izadju,a ovaj Jimmy izvadi pistolj,i vrati ih. I tu su bili... A za to vrijeme je Lucas bio sa Peyton u nekoj drugoj ucionici,a ona ranjena u nogu. I oni se poljube. I Lucas podje da Peyton iznese iz skole. I slucajno zalupi vratima i Jimmy izadje i vidi ih. I naidje Keith,a Lucas i Peyton izadju. I Keith pokusa da nagovori Jimmy-a da izadje i preda se,i on ne htjedne,i ubije se. I naidje Dan,uzme pistolj i ukoka Keithaaaa....I tako...
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 3:30 pm

Jao ne mogu da verujem!Znaci on se sam ubio a Keitha je ubio Dan?! Jao covece,neverovatno!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 7:23 pm

Miss_Murray ::
Ja nemam vremena za objashnjavanje, mnogo zurim, napisacu sutra, osim ako to neko ne uradi pre mene smesak

A P. Sawyer ce biti sa Lucas-om.

Ako ce Peyton da bude sa Lucasom sa kim ce Brooke da ostane?
Pretpostavljam da ce Nathan i Haley ostati zajedno. Videla sam na you tubu da ce Haley da bude trudna namigusa Bas mi je drago!!! sunce
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 8:57 pm

one-tree-hill-girl ::
Miss_Murray ::
Ja nemam vremena za objashnjavanje, mnogo zurim, napisacu sutra, osim ako to neko ne uradi pre mene smesak

A P. Sawyer ce biti sa Lucas-om.

Ako ce Peyton da bude sa Lucasom sa kim ce Brooke da ostane?
Pretpostavljam da ce Nathan i Haley ostati zajedno. Videla sam na you tubu da ce Haley da bude trudna namigusa Bas mi je drago!!! sunce

Brooke ce biti sa Chase-om namigusa
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 8:59 pm

Jel imas neku sliku od tog Chase-a? bouncing
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 9:37 pm

evo nekoliko



Objasnite mi...! Th_59032_l_a498de64742b21d87eb255f523521f4a_122_989loObjasnite mi...! Th_59037_stephen183-2_122_678loObjasnite mi...! Th_59042_05928_122_236loObjasnite mi...! Th_59044_02452_122_480lo
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePon Sep 24, 2007 9:39 pm

Hvala.Pa sladak je decko...
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 10:05 pm

da ubije rodenog brata? ujeeee... da ne poverujes. znaci HAPPY END
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimeČet Sep 27, 2007 2:57 pm

???? thinking
MArtina,jel to mislis na Dan-a?
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimeČet Sep 27, 2007 10:06 pm

pa davno nisam bila na forumu pa me iznenadilo pa sam morala da napisem . hehe
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitimePet Sep 28, 2007 2:35 pm

:haha:
Aha... :haha:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Objasnite mi...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Objasnite mi...!   Objasnite mi...! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Objasnite mi...!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>One Tree Hill :: O seriji... :: Zakljucane teme iz podforuma O seriji-
Skoči na: