One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Boxerice vs. tangice???

Ići dole 
+15
[džanaa.]
Gocili
Is. ;D
Haley James Scott
otkacena_mawa
curica93
~**One tree hill girl**~
Martina92
Sandra
Clothes.Over.Bros
dream_girl
Igor
dark_angel
#Zh.@.B!.tz.@#
BMW Djevojka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
~*Emily*~
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
~*Emily*~


Broj poruka : 193
Godina : 31
Localisation : Tree Hill (:
Datum upisa : 21.12.2008

Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boxerice vs. tangice???   Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 1:20 am

Kad vec moram da biram, rekla bih boxerice. :)
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boxerice vs. tangice???   Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 11:52 am

komotno mogu da se pdlucim i za tange....Naviknes se vremenom... Ja dosta nosim trenerke na kojima se sve ocrtava pa tom prilikom stavim....I navikla sam se.... al pokusavam sto manje... haha
Nazad na vrh Ići dole
milan




Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.12.2010

Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boxerice vs. tangice???   Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 2:30 pm

Tanga je zakon to najbolje gace pogotovo ove najvise volim tangice iako sam musko volim da ih nosim volim ih sto se uvucu u guzu a guzovi slobodni dok se ne uvucu gacice u guzu to nisu gace TANGA JE ZAKON.
sad cu ti ispricati kako su moje zlatne drugarice mene navukle na tange izjutra kasne one na cas kupile mi tangice za dva casa jedna me nagovorila da ostanem na veliki odmoru ucionicu posle me nagovorise ja necu i necu i jedna od njih odkopca pantalone i rece jel vidis kako ovo lepo izgleda ja reko na tebi ona i na tebi ce a sto je udobno reko ajd i odemo mi ja svicem bokserice dam njima da mi spakuju i one pocepale i bacile u cucku i pustile vodu reko desu bokserice one mi bacile kazu one mozes da ides da jedes i ja jeo i sad seo u klupu i vadim ih one se cepaju kao ludei ona koja je sedela samnom nemoj da vadis da se zagreje i nece da ti smeta reko dobro pitaju prodje 3-4 cas opet veliki odmor i pricamo mi i pitaju me jel prijaju tangicereko prijaju pitaju me jel si znao za foru za tangice reko ne one da ti pokazemo nagni se na klupu zavrnuse mi pantalone pozadi uhvati ona drugaricakoja mi pokazala da nosi tange i kaze mora da sedis nesmes da mrdas reko dobro i povuce odsecno i pusti kaze dobra fora kaze to kad ti izvire tange to ti se desi i sutra dan mi kupile svaka po jedne i rekle mi da ne skidam da se naviknem bolje i sad se menjamo ja kupim dam njima da pronose one kupe daju menipre neki dan bio kod jedne drugarice od tih i izvirile mi tange nisam ni znao povuce mi i kaze uvuci tangice ja reko necu uvuci ti ona poce da vuce jos tri puta reko tebi ce pre dosadi nego meni vukla je 2 minuta pa je uvukla kaze ona meni ti si moj najbolji drug i ja njoj kazem i ti si moja najbolja drugarica cim si me uvukla u ovo popismo kafu isli setali i to je toprobaj tangice neces se pokajati kad ih obuces prvi put nemoj da ih skidas koliko god ti smetale nosi ih minimum 48 sati i navicices se i spavaj sa njima i to je to probaj pa javi.
tange su zakon ja sam ovog leta bio na plazi sa onim drugaricama sto su mi kupile tange i mi sad stigli i da idemo na kupanje one mi sakrile opet kupaci i ja ga trazio 10 minuta i jedna mi kaze ma ajde evo ti ove tangice kako mi ja ma ne javnost ovo ono one ma nece te niko gleda to je druga nacija reko ajd obucem i mi na plazu svi se okrecu gledaju reko pobicu vas one sta te briga ne obracaj paznju reko da pobegnem reko gotovo videli me kupali se sutra ujutru odem kupim tanga kupaci i nosio sam ih svih 10 dana i lepo je bilo malte ne go se setas ostao mi otisak od tanga gacica onaj trougao pozadi one su znale to tek kad smo trebali da krenemo one skini tange da ti pokazemo nesto ja se skinem ono ostalo reko ijao kako to da skinem reko samo ce kroz 3 godine reko bas vam hvala evo jos mi stoji.
a kad sam se obuko izasli mi na plazu jedna me povuce za tangu a druga kasnije sljepi me po guzu. i to je pravo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boxerice vs. tangice???   Boxerice vs. tangice??? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Boxerice vs. tangice???
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Specijalni kutak :: Zenski kutak-
Skoči na: