One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koju knjigu preporucujete?

Ići dole 
+14
[džanaa.]
Lightbulb
Corbiau
Gocili
otkacena_mawa
saska_94
thecharmedone
*Naley 4ever* <3
Sandra
Clothes.Over.Bros
`Unique`
dream_girl
#Zh.@.B!.tz.@#
Martina92
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
[džanaa.]
VIP član
VIP član
[džanaa.]


Broj poruka : 2669
Godina : 30
Localisation : Sarajevo.
Datum upisa : 18.02.2008

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 4:55 pm

Stephenie Meyer: "Twilight(Sumrak)" ,
"New Moon(Mladi Mjesec)" ,
"Eclipse(Pomrcina)" i
"Breaking Dawn(Praskozorje)" .
Predobre knjige. Malo je drugi dio tuzan. Ali ostali su predobri, pogotovo prvi i posljednji dio , tj. "Sumrak" i "Praskozorje" .
Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Twilight_book_cover Koju knjigu preporucujete? - Page 2 New-moon
Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Eclipse_stephenie_meyer Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Breaking_Dawn_cover
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 9:47 pm

Snekysha ::
Dew0jke iz Kraja - Masa Rebic to!
omg, daa!! I Sponzoruse od nje!! Preterane knjige! xDMasha je carica. love
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 6:20 pm

OrdinarY girL x) ::
Stephenie Meyer: "Twilight(Sumrak)" ,
"New Moon(Mladi Mjesec)" ,
"Eclipse(Pomrcina)" i
"Breaking Dawn(Praskozorje)" .
Predobre knjige. Malo je drugi dio tuzan. Ali ostali su predobri, pogotovo prvi i posljednji dio , tj. "Sumrak" i "Praskozorje" .
Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Twilight_book_cover Koju knjigu preporucujete? - Page 2 New-moon
Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Eclipse_stephenie_meyer Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Breaking_Dawn_cover
e twilight bih stwarn0 w0lela da citam.... :smesak:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Is. ;D
Administrator
Administrator
Is. ;D


Broj poruka : 2747
Godina : 31
Localisation : PanKčevo.
Datum upisa : 25.01.2008

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 17, 2009 3:53 pm

Mene taj Twilight uopšte ne mami. :O

Ja preporučujem: Zauvek sami - Marko Šelić; Sena - Nil Džordan; Agata Kristi - Breme. haha
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 02, 2009 10:38 pm

Sve knjige iz Twilight sage toplo preporucujem,super su... |Jbt blokirao mi mozak...Htela sam jos neke da napisem al ne mogu da se setim...
Nazad na vrh Ići dole
*Naley 4ever* <3
Moderator
Moderator
*Naley 4ever* <3


Broj poruka : 833
Godina : 31
Localisation : NBG 4ever
Datum upisa : 22.06.2007

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 03, 2009 5:04 pm

Dora Mar. ::
Mene taj Twilight uopšte ne mami. :O

tako jeeee. moja sestra je citala letos prvi deo, kaze "ova stefani majer nema pojma da pise, verovatno nije zavrsila nikakvu skolu, a i knjiga je dosadnaaaaaaaaaa... e, samo da je zavrsim pa cu je prodati kolika je glupost" haha

problem je u tome sto je vecina ljudi nalozena na knjige. ja cu odgledati sve filmove, sto da ne, malo da parim oci, ali knjige ne. ne drma me twilight groznica pff

ja preporucujem Ako si me ikada voleo (u originalu Stanza 411) od Simone Vinci smesak
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/AlternativePrue92
Ena
Moderator
Moderator
Ena


Broj poruka : 385
Godina : 35
Localisation : Somewhere in between
Datum upisa : 30.12.2007

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 03, 2009 5:07 pm

nova od dan browna - the lost symbol :OOO knjiga je wow :) barem za moj ukus :)) jos sam kupila americku verziju pa je even more thrilling :))))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sugarhoney
Is. ;D
Administrator
Administrator
Is. ;D


Broj poruka : 2747
Godina : 31
Localisation : PanKčevo.
Datum upisa : 25.01.2008

Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 03, 2009 9:50 pm

naley4ever ::
Dora Mar. ::
Mene taj Twilight uopšte ne mami. :O

tako jeeee. moja sestra je citala letos prvi deo, kaze "ova stefani majer nema pojma da pise, verovatno nije zavrsila nikakvu skolu, a i knjiga je dosadnaaaaaaaaaa... e, samo da je zavrsim pa cu je prodati kolika je glupost" haha

problem je u tome sto je vecina ljudi nalozena na knjige. ja cu odgledati sve filmove, sto da ne, malo da parim oci, ali knjige ne. ne drma me twilight groznica pff

Realno. Ljudi se popalili kao da je neznamtinijašta. Idi bre, vampiri, lepi glumci i knjiga se odma' prodaje samo tako. Čista komercijala. :O
Ja trenutno čitam Murakamija - Igraj igraj igraj.
Nije loš, dopada mi se njegov stil pisanja, ništa pretenciozno, lako za čitanje.
Takođe, preporučujem Agatu Kristi. Nezavršeni portret joj je mnogo lepa knjiga. ;)
I Breme od nje je isto veoma fina knjiga. (:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju knjigu preporucujete?   Koju knjigu preporucujete? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koju knjigu preporucujete?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Koju muziku slusate???
» na koju poznatu osobu lichite? :)
» Poslednja knjiga koju ste procitali....
» Koju pesmu ne mozete da izbacite iz glave ? x]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Specijalni kutak :: Knjizevnost-
Skoči na: