One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiRegistruj sePristupi

Delite
 

 Predlozi za smajlije

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 1:18 am

Pa ako imate neke predloge za smajlije ovde ih stavite posto sam primetila da martina stavlja u slike... smesak

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 2:36 am

pa ljudi imamo maximum smajlija (151) ako zelite jos neke moracete prvo da napisete koje bi ste izbacili... frka

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
`Unique`
Moderator
Moderator
`Unique`

Broj poruka : 1033
Godina : 28
Localisation : Krushevac
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 1:12 pm

Rekla sam koje bih izbacila,na mom forumu imas neke smajlije,pa ako ti se svidjaju ti ih ubaci i kod tebe... caos .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 3:59 pm

oki! videcu sta si predlozila za brisanje...Crying

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92

Broj poruka : 1218
Godina : 27
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 6:41 pm

Donedavno sam pevala u Predlozi za smajlije Wos_mu10 a sad samoPredlozi za smajlije 04010uz muziku
mala sala
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92

Broj poruka : 1218
Godina : 27
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 6:56 pm

evo ovako jacu da ti stavim neke smajlije a ti ako neki hoces dodaj a nemoras
Predlozi za smajlije 10_6_810ovaj bas i nije pristojan
Predlozi za smajlije 5610
ko hoce poklon?
Predlozi za smajlije Elf_te10
idem ja daPredlozi za smajlije 11296210
kako bi juro rekaoPredlozi za smajlije Ahoi10
na ovom forumu suPredlozi za smajlije Coolpi10?
stvarno bi som nekcela bit na jej mestePredlozi za smajlije Dick10
ponekad bi volela da sePredlozi za smajlije N-hang10hehe salim se
djihaaaaPredlozi za smajlije Panthe10
aajjjddeee nemam ceo danPredlozi za smajlije Kngt10
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 6:59 pm

haha! strava prica maky a i smajliji su extra! :haha: :haha: :haha:

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92

Broj poruka : 1218
Godina : 27
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 7:01 pm

hehe pa skidam ja sad smajlije pa pisem ovakve lude price
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 7:03 pm

hehe! oki idem i ja malkice da surfujem po netu... jester

(p.s. ovog pajaca nema sanse da brishem! looda sam za nijm! bas je cool!) :haha: :haha: :haha:

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92

Broj poruka : 1218
Godina : 27
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 7:05 pm

strava je idem i ja da zavrsim spremanje kuce. cujemo se jos danas
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 7:08 pm

oki! pa onda nezaboravi da odgovoris dali idesh... smesak

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros

Broj poruka : 2042
Godina : 26
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimePet Okt 26, 2007 4:35 pm

Evo nekih,nisu losi....

Predlozi za smajlije 46557310

Predlozi za smajlije 4953411

Predlozi za smajlije 87199712

Predlozi za smajlije 93873210

Predlozi za smajlije 31862110

Predlozi za smajlije 36026410

Predlozi za smajlije 43977810

Predlozi za smajlije 16291210

Predlozi za smajlije 27229110

_________________
Kad hodas ne zastajkujes
I zemlju ne dodirujes
A mene ne primecujes
I uporno se trudis,
Da me prodje pozuda
Jos drhtim od tvog pogleda
Iz nekih starih razloga,
Ne mogu da se sredim...♥
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros

Broj poruka : 2042
Godina : 26
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimePet Okt 26, 2007 4:43 pm

Evo jos...

Predlozi za smajlije 84951310

Predlozi za smajlije 85729110

Predlozi za smajlije 35813910

Predlozi za smajlije 4772711

Predlozi za smajlije 89650710

Predlozi za smajlije 93774810

Predlozi za smajlije 25534710

Predlozi za smajlije 6916310

Predlozi za smajlije 76236110

Predlozi za smajlije 61110410

Predlozi za smajlije 70269210

_________________
Kad hodas ne zastajkujes
I zemlju ne dodirujes
A mene ne primecujes
I uporno se trudis,
Da me prodje pozuda
Jos drhtim od tvog pogleda
Iz nekih starih razloga,
Ne mogu da se sredim...♥
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimePet Okt 26, 2007 11:35 pm

niceeeee! hvala na predlozima, ubacicu neke.... smesak

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl

Broj poruka : 1538
Godina : 27
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 8:17 pm

Neki odavde su stvarno mocni!!! jes bre :chill:

_________________
Predlozi za smajlije One-Tree-Hill-one-tree-hill-6303049-500-375
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros

Broj poruka : 2042
Godina : 26
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 8:18 pm

Meni su najbolji ovi prvi sto sam ih postavila.Ovi drugi i nisu nesto...

_________________
Kad hodas ne zastajkujes
I zemlju ne dodirujes
A mene ne primecujes
I uporno se trudis,
Da me prodje pozuda
Jos drhtim od tvog pogleda
Iz nekih starih razloga,
Ne mogu da se sredim...♥
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 9:05 pm

ewo ubacila sam neke... pipi

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl

Broj poruka : 1538
Godina : 27
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 9:06 pm

go sneky!!!!!!!!!! thx

_________________
Predlozi za smajlije One-Tree-Hill-one-tree-hill-6303049-500-375
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
PrincetonGirl
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
PrincetonGirl

Broj poruka : 116
Localisation : Hole in my head
Datum upisa : 25.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 2:24 am

hehe nice su....... to!
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92

Broj poruka : 1218
Godina : 27
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 9:49 pm

e posto necu da otvaram novu temu napisacu ovde. Ovo sam pronasla na netu a svidelo mi se. pa bi predlozila da ovo svako ima u svom potpisu

Predlozi za smajlije Modera10

Predlozi za smajlije Vip10

Predlozi za smajlije Member10

Predlozi za smajlije Admin10

naravno kome sta odgovara. Sta kazete?
Nazad na vrh Ići dole
Peyton Sawyer
Moderator
Moderator
Peyton Sawyer

Broj poruka : 1364
Godina : 25
Localisation : under your bed.
Datum upisa : 27.01.2008

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 9:58 pm

Predlozi za smajlije 114994806716df396214b1ef73335d27cd3fc04

_________________
They are what they are, not what they are called !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.treehill.blogger.ba
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#

Broj poruka : 2196
Godina : 26
Datum upisa : 05.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimePon Jan 28, 2008 12:10 am

nece da otvori....

_________________
Predlozi za smajlije Zabice12
Nazad na vrh Ići dole
http://onetreehill-forum.editboard.com
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl

Broj poruka : 781
Godina : 30
Datum upisa : 10.04.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:01 am

meni hoce
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92

Broj poruka : 1218
Godina : 27
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 12:13 am

i meni oce
Nazad na vrh Ići dole
Peyton Sawyer
Moderator
Moderator
Peyton Sawyer

Broj poruka : 1364
Godina : 25
Localisation : under your bed.
Datum upisa : 27.01.2008

Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 1:40 am

Meni hoce ew
Predlozi za smajlije Dqhrw2

_________________
They are what they are, not what they are called !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.treehill.blogger.ba
Sponsored content




Predlozi za smajlije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za smajlije   Predlozi za smajlije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za smajlije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Pitanja i obavestenja i sve ostalo u vezi foruma :: Forum-
Skoči na: