One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
volim ga




Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.08.2010

volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Empty
PočaljiNaslov: volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp   volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Icon_minitimeNed Avg 15, 2010 12:18 am

ljudi, volim ga..xD...al' ne stvarno sam zaljubljena, kao nikad do sad.... on jee kao dečko iz mojih snova....takvog sam oduvjek željela... i sad ja njemu išla kao malo prić i mi postali frendovi -.-.... i kako da mu sada priđem, a da ne uništim to prijateljstvo??...ak me kužite... help
Nazad na vrh Ići dole
volim ga




Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.08.2010

volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Empty
PočaljiNaslov: Re: volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp   volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Icon_minitimeUto Avg 17, 2010 11:22 am

a dajte ljudi....zar niko nema nikakav odgovor... danas oko 5-6 sati ću ga vidjeti......plssss helppp
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Empty
PočaljiNaslov: Re: volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp   volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 4:11 am

E jbg los tajming si nasla, nikog nije bilo na forumu Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Sponsored content





volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Empty
PočaljiNaslov: Re: volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp   volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
volim ga, postali smo frendovi -.-, kako mu prići... helpppp
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ***~VOLIM TE~***
» Volim te!
» Volim teee
» Koju muziku slusate???
» Stvari koje volim???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Chat :: Ljubav-
Skoči na: