One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 5 sezona 9 epizoda

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
blondy_cruella
Glumiš u OTH, za sad privremeno...
Glumiš u OTH, za sad privremeno...
blondy_cruella


Broj poruka : 89
Datum upisa : 08.12.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 1:34 pm

Pogledajte! Super je! Necju da wam pricham o chemu se radi, ali samo mogu da kazhem da je Lindsey bitch... Peyton i ona su se pomirile, al lepo ju je Peyton izwredlala i treba tako!!! :haha:
Nazad na vrh Ići dole
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 3:07 pm

joooj meni se jos skida... jutros u 8 sam je stavila pre nego sto sam krenula na faks i evo sad sam se vratila i jos uvek mi skida... nesto su mnogo spore veze... poludecu 5 sezona 9 epizoda 019
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 9:46 pm

Ja tek pocela danas da skidam.... :angel:
Nazad na vrh Ići dole
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 10:03 pm

evo i ja je konacno odgledah 5 sezona 9 epizoda 874
dobra epizoda, al kao i uvek prekratka... ocu joooos 5 sezona 9 epizoda 141
al stvarno ljudi, znam da volite peyton, i ja volim peyton - ali stvarno je ispala bitch ovaj put... lindzi je pokusavala da bude okej, al peyton tera svoje, dok na kraju lindzi nije pukla i hvala bogu pomirise se... ajde budite malo objektivni... 5 sezona 9 epizoda 849
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 11:32 pm

ja sam pochela da skidam oko 3 kad sam doshla iz shkole, tako da mi je ostalo josh 193 MB, a net mi istiche sutra uveche, tako da komp mora ostati ukljuchen vecheras da bi se skinulo :haha:
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 11:56 pm

Vesna jadan tvoj komp uvek je ukljucen samo nesto skida!! :haha: :haha:
Nazad na vrh Ići dole
blondy_cruella
Glumiš u OTH, za sad privremeno...
Glumiš u OTH, za sad privremeno...
blondy_cruella


Broj poruka : 89
Datum upisa : 08.12.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 12:41 am

Meni je glupo shto su se pomirili... ona je bitch... Bljaaaak je... Meni ona lichi na mushkarca!!!
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 4:16 pm

one-tree-hill-girl ::
Vesna jadan tvoj komp uvek je ukljucen samo nesto skida!! :haha: :haha:
Samo zbog tree hill-a ostaje ukljuchen, ali sam ga sinoc ipak iskljuchila, poshto imam vremena da skinem epizodu do 24.00 h, da tad ce se skinuti, bilo mi ga zao sinoc da ga ostavim ukljuchenog, poshto je skoro ceo dan bio ukljuchen.
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimePet Feb 29, 2008 12:54 am

sad sam odgledala ezpizodu. Bahs mi je bilo zao Tim-a kad su izashli iz biblioteke (rob veseli :haha:
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimePet Feb 29, 2008 1:27 am

I ja sam evo sad odgledala. Znaci jbg, nije mi zao Lindsay, al ono uopste se nisam nesto sad uzbudila, pa Peyton je izgubila dve majke, Lindsay joj uzima drugarice, ljubav njenog zivota i tako to... Jbm mi se uostalom za Lindsay. Ima musko lice! hhahahahhahhaah! Koja je Peyton kraljica! xD Timovo dete se zove Nathan- oh, dear god! A da li je nekog iznervirala Lindsay kad je rekla NEMOJ DA SE IZVINJAVAS NJOJ, KAO STO NI JA NECU JER SAM JA VERENA ZA LUCASA A ONA NIJE. Rekla je to to Brooke. OMG. Hate her! I sad je kao Lindsay htela da budu dobre. Bwahahaha!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimePet Feb 29, 2008 1:28 pm

da i meni bi zao tima... jadan mucenik ...
a lindsay nije ni pokusala da "uzme" peyton-ine drugarice, sta - covek ne sme da izadje sa nekim-to je odmah otimanje drugarica (to je pejton rekla u trenutku besa, a vi odma' uzimate sve zdravo za gotovo)? a osim toga: ako te drugarice, da tako kazem, "predju" na lindzinu stranu samo zbog par izlazaka onda one nisu ni bile prave drugarice... ne treba kriviti lindzi sto je sa lukasom, ona je van cele te price od pocetka-niti je znala pejton niti bilo koga od njih... lukas je sam kriv sto je tako brzo odustao, bila to lindzi ili neka peta.
a osim toga: nisam cula (a ni videla) da je iko rekao da lindzi izgleda kao muskarac dok pejton nije to pomenula (opet se vodite po pejton-inim recima izgovorenim u trenutku besa)...
Nazad na vrh Ići dole
blondy_cruella
Glumiš u OTH, za sad privremeno...
Glumiš u OTH, za sad privremeno...
blondy_cruella


Broj poruka : 89
Datum upisa : 08.12.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimePet Feb 29, 2008 8:40 pm

Ja jazhem da Lindsey izgkeda kao mushkarac! Bash je ruzhno gradjena.... I mrzim je....
Nazad na vrh Ići dole
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimePet Feb 29, 2008 10:05 pm

da znam, rekla si i pre - al tek posto si pogledala 9u epizodu... zato i kazem... no dobro, sta da vam radim 5 sezona 9 epizoda 1219
Nazad na vrh Ići dole
Clothes.Over.Bros
Moderator
Moderator
Clothes.Over.Bros


Broj poruka : 2042
Godina : 31
Localisation : Arandjelovac =D
Datum upisa : 02.09.2007

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimePet Feb 29, 2008 11:15 pm

i ja napokon odgleda epizodu! =)
Kako mi je bio zao Tima....
Ja ne mislim ni da je Peyton bitch a ni Lindzi....
I extra mi je bilo sto su se pomirile na kraju... =)
Nazad na vrh Ići dole
Lightbulb
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Lightbulb


Broj poruka : 103
Datum upisa : 13.02.2008

5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 12:18 am

hehehehe konacno neko i da se slaze sa mnom 5 sezona 9 epizoda 918
peyton jes bila malo bitch na pocetku al se carski izvukla posle 5 sezona 9 epizoda 1356, a i meni je drago sto su se pomirile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





5 sezona 9 epizoda Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 sezona 9 epizoda   5 sezona 9 epizoda Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
5 sezona 9 epizoda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 5. sezona 5. epizoda
» 7.epizoda/5.sezona
» 5 sezona, 8 epizoda
» 5 sezona 12 epizoda (100th episode)
» najdramaticnija epizoda?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>One Tree Hill :: O seriji... :: Zakljucane teme iz podforuma O seriji-
Skoči na: