One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 najdramaticnija epizoda?

Ići dole 
+14
Aleksandra
thecharmedone
*Naley 4ever* <3
dream_girl
PrincetonGirl
Angel_in_disguise
Sandra
dark_angel
Bittersweet_Girl
Makitza
`Unique`
Rihh and Chad
Martina92
#Zh.@.B!.tz.@#
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 3:43 pm

a pa ovde su pustili tu epizodu kao poslednju... tuzan
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 4:10 pm

Ma,epizoda kad je Dan zapaljen je zadnja u 2. sez. a ono sa Nathanom i autom je zadnja u 3. sez. smesak
Nazad na vrh Ići dole
Sandra
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Sandra


Broj poruka : 201
Godina : 30
Localisation : tu sam ja negdje
Datum upisa : 13.06.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 7:03 pm

Angel_in_disguise ::
Meni je bilo najgore ono u zadnjoj epizodi 3. sezone...ali ja sam odma pronasla 4. sezonu na netu,pa mi je bilo lakse smesak


i shta se deshava u 4. sezoni?
Nazad na vrh Ići dole
Angel_in_disguise
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
Angel_in_disguise


Broj poruka : 155
Godina : 29
Localisation : na sedmom nebu
Datum upisa : 14.06.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 8:33 pm

Jao Sandra..malo duga prica,ali ajde recu ti najvaznije...

Na kraju 3. sezone kada je Nathan skocio u vodu,dosao je Lucas i skocio za njim...spasili su Coopera i Rachel.
Onda se Rachel napalila na Nathana i upucavala mu se nesto...Onda su trebali igrati zadnju utakmicu i pobijedili su sa tim sto je Lucas dao poslednji kos.I tad se Peyton i Lucas poljube pred svima...A prije toga su neki prijetili Nathanu da izgube oni utakmicu,mislim Nathanova ekipa.Oni nisu htjeli da gude vec su pobijedili.Onda su posle utakmice Nathan i Haley krenuli kuci putem,ali pjeske...Onaj sto je prijetio Nathanu krenuo je autom da udari Nathana,a Haley je odgurnula Nathana i auto je nju udarilo.Tada je i Lucas naisao i kad je vidio Haley kak lezi,roknuo ga srcani. I tad pocenje biti zanimljivo..Kao on u klinickoj smrti tj. u komi i sad dozivljava tamo nesto.U toj smrti sretne Kighta.I on Lucasu pokaze kakav bi bio svijet bez Lucasa.I onda na kraju toga pita Lucasa da li hoce da umre ili da se vrati,i Lucas kaze da hoce da se vrati da rekne Peyton da je voli.Onda sta se sve desavalo..bla,bla,bla...Haley nije izgubila dijete,al se nesto posvadjala sa Nathanom i odseli se,medjutim oni se pomire...I onda na nekom partyju Brooke se napije,kao i Nathan i oni spavaju zajedno i to snime na kasetu..i onda dal je na tom istom partyju ili nekom drugom,nije ni vazno,puste kasetu.I Haley vidi kako su njih dvoje spavali...i nastane njesra...Onda Brooke i Peyton ce se potuc...Ugl. Brooke ce naci nekog momka 10. a Peyton i Lucas ce bit zajedno...a pitas se gdje je Peyton,sta je sa nje...E pa pojavi se njen polubrat,ne znam kak se zove...sta se sve desavalo,ali na kraju se ispostavi da taj njen polubrat uopste nije njen polubrat,vec neki bolesnik,napalio se na nju....jedne veceri ona se vraca kuci i pred ulaznim vratima zvoni joj mob. Lucas zove i kaze da joj nije on brat vec vam neki 10. i da ne ide kuci,ona se okrece kad taj tako zvani njen polubrat iza nje..ona kao kulira,kao fol nista ne zna,kad on nju napane.Ona ga poprsce suzavcem i pobjegne u kucu i pobjegne gore u njenu sobu.Kad soba obliepljena slikama,a na slikama ona...Polubrat je taj slikavao...ona se ukenja.. Kad,taj polubrat usao u kucu...i vam-tam napao on nju.Ali u tom dolazi supermen Lucas i njen pravi Polubrat i oni se tuku,tamo-vamo i gurnu tog idiota kroz prozor..Kad oni gledaju kroz prozor njega nigdje pobjegao...I vise se nije pojavljivao...To je sve sto znam,ja mislim da zadnja sezona jos nije snimljena...ne znam sta je bilo na kraju svega...Znam da ce biti matura ovo-ono...Eto..valjda si nesto skontalaa
Nazad na vrh Ići dole
PrincetonGirl
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
Prva žurka u tvoje ime, snimila/o si epizoda koliko imaš postova.
PrincetonGirl


Broj poruka : 116
Localisation : Hole in my head
Datum upisa : 25.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 16, 2007 1:09 am

ufgh! ne cita mi se... :haha:
Nazad na vrh Ići dole
Sandra
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Sandra


Broj poruka : 201
Godina : 30
Localisation : tu sam ja negdje
Datum upisa : 13.06.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 11:43 pm

Angel_in_disguise ::
Jao Sandra..malo duga prica,ali ajde recu ti najvaznije...

Na kraju 3. sezone kada je Nathan skocio u vodu,dosao je Lucas i skocio za njim...spasili su Coopera i Rachel.
Onda se Rachel napalila na Nathana i upucavala mu se nesto...Onda su trebali igrati zadnju utakmicu i pobijedili su sa tim sto je Lucas dao poslednji kos.I tad se Peyton i Lucas poljube pred svima...A prije toga su neki prijetili Nathanu da izgube oni utakmicu,mislim Nathanova ekipa.Oni nisu htjeli da gude vec su pobijedili.Onda su posle utakmice Nathan i Haley krenuli kuci putem,ali pjeske...Onaj sto je prijetio Nathanu krenuo je autom da udari Nathana,a Haley je odgurnula Nathana i auto je nju udarilo.Tada je i Lucas naisao i kad je vidio Haley kak lezi,roknuo ga srcani. I tad pocenje biti zanimljivo..Kao on u klinickoj smrti tj. u komi i sad dozivljava tamo nesto.U toj smrti sretne Kighta.I on Lucasu pokaze kakav bi bio svijet bez Lucasa.I onda na kraju toga pita Lucasa da li hoce da umre ili da se vrati,i Lucas kaze da hoce da se vrati da rekne Peyton da je voli.Onda sta se sve desavalo..bla,bla,bla...Haley nije izgubila dijete,al se nesto posvadjala sa Nathanom i odseli se,medjutim oni se pomire...I onda na nekom partyju Brooke se napije,kao i Nathan i oni spavaju zajedno i to snime na kasetu..i onda dal je na tom istom partyju ili nekom drugom,nije ni vazno,puste kasetu.I Haley vidi kako su njih dvoje spavali...i nastane njesra...Onda Brooke i Peyton ce se potuc...Ugl. Brooke ce naci nekog momka 10. a Peyton i Lucas ce bit zajedno...a pitas se gdje je Peyton,sta je sa nje...E pa pojavi se njen polubrat,ne znam kak se zove...sta se sve desavalo,ali na kraju se ispostavi da taj njen polubrat uopste nije njen polubrat,vec neki bolesnik,napalio se na nju....jedne veceri ona se vraca kuci i pred ulaznim vratima zvoni joj mob. Lucas zove i kaze da joj nije on brat vec vam neki 10. i da ne ide kuci,ona se okrece kad taj tako zvani njen polubrat iza nje..ona kao kulira,kao fol nista ne zna,kad on nju napane.Ona ga poprsce suzavcem i pobjegne u kucu i pobjegne gore u njenu sobu.Kad soba obliepljena slikama,a na slikama ona...Polubrat je taj slikavao...ona se ukenja.. Kad,taj polubrat usao u kucu...i vam-tam napao on nju.Ali u tom dolazi supermen Lucas i njen pravi Polubrat i oni se tuku,tamo-vamo i gurnu tog idiota kroz prozor..Kad oni gledaju kroz prozor njega nigdje pobjegao...I vise se nije pojavljivao...To je sve sto znam,ja mislim da zadnja sezona jos nije snimljena...ne znam sta je bilo na kraju svega...Znam da ce biti matura ovo-ono...Eto..valjda si nesto skontalaa


TNX!!!STVARNO HWALA!SRCE SI! big hug
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePon Jul 23, 2007 5:57 pm

E pa opet se pojavio njen psycho brat Derek.

Angel_in_disguise, jesi gledala posleednje dve epizode?
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 2:57 pm

Miss_Murray,a koja se kad vas sezona zadnji put prikazivala?thinking
Nazad na vrh Ići dole
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 11:41 pm

ja na hrvatskoj televiziji gledala 3. sezonu, sa neta skinula 4. A sad se isto na hrvatskoj ponovo prikazuje prva(mada to svi vec znate)
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 5:28 pm

I ja isto...
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 01, 2007 5:19 pm

Da li neko zna da li je Brooke bila PromQueen, i s kim je ko isao na maturu???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 01, 2007 5:45 pm

poshto je Chase odustao od idenja sa Brooke, ona je otishla sa Mouth-om, Peyton je trbalo da ide sa Lucas-om(al se malo neckala), medjutim pojavio se psyhco derek napao je, muchio...... Brooke je spasila i njih dve posle otishle zajedno. jest Brooke bila Prom Queen.
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 03, 2007 7:07 pm

Hvala Miss_Murray
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 04, 2007 5:59 pm

Nema na chemu, i drugi put :)
Nazad na vrh Ići dole
Angel_in_disguise
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
James/Hilarie te pozvao/la da posle snimanja odete na kafu? Da ili ne?
Angel_in_disguise


Broj poruka : 155
Godina : 29
Localisation : na sedmom nebu
Datum upisa : 14.06.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 11, 2007 2:47 pm

A 4 sezona na HRT2 pocinje tek u januaru...ko ce cekati...ali sada ima 2 sezona,ponovo prikazuju,jeeeee!!!!
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 24, 2007 2:13 am

I sad prikazuju i 3. sezonu, jedva sam docekala, svaki dan strepim hoce li prekinuti... valjda nece... bouncing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Bittersweet_Girl
VIP član
VIP član
Bittersweet_Girl


Broj poruka : 781
Godina : 34
Datum upisa : 10.04.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 24, 2007 12:32 pm

Ne verujem da ce je prekinuti, vec su jednom prikazivali 3. sezonu. Nisu oni kao Pink, pa da nemaju para da otkupe celu sezonu, meni je svejedno prikaziali je ili ne, ja sam 3. sezonu odgledala. smesak
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 24, 2007 5:09 pm

Pa, verovatno nece prekinuti, ali moc navike je to(pink, fox itd...)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 2:20 pm

Jao najdramaticnija mi je epizoda bila sto sam posednju gledala na foxu, Haley napustila Nathana, koja kucka!!!! Mrzim ovu sezonu!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 4:22 pm

i ja to mrzim! :haha:
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
*Naley 4ever* <3
Moderator
Moderator
*Naley 4ever* <3


Broj poruka : 833
Godina : 31
Localisation : NBG 4ever
Datum upisa : 22.06.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 12:55 am

mrzim celu 2. sezonu zbog njihove budjave svadje!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/AlternativePrue92
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 28, 2007 5:39 am

Takodje, sada bih da dodam da je nadramaticnija epizoda kada Ketih umire... Ja mislim...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
thecharmedone
Novajlija
Novajlija
thecharmedone


Broj poruka : 36
Godina : 33
Localisation : Sremski Karlovci, Serbia
Datum upisa : 28.12.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 28, 2007 5:43 am

Da.. Definitivno epizoda iz mog potpisa... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.truville.coolbb.net
Aleksandra
Novajlija
Novajlija
Aleksandra


Broj poruka : 39
Datum upisa : 23.06.2008

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 09, 2008 5:44 pm

Slazem se... Ta epizoda je ostavila toliki utisak na mene... Od prve sekunde, sa onim upozorenjem i sve, bukvalno do poslednje mi je drzala paznju, bas sam bila nekako zatecena, i ... ne znam. Kontam da je svima bilo tako.
Nazad na vrh Ići dole
*Naley 4ever* <3
Moderator
Moderator
*Naley 4ever* <3


Broj poruka : 833
Godina : 31
Localisation : NBG 4ever
Datum upisa : 22.06.2007

najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 09, 2008 7:19 pm

daaaa tuzan ja sam plakala sve vreme Sad

jako mi je tužna i cela ona epizoda kada su oplakivali Kventina Sad
da ne pominjem sedmu epizodu sedme sezone Crying
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/AlternativePrue92
Sponsored content





najdramaticnija epizoda? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: najdramaticnija epizoda?   najdramaticnija epizoda? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
najdramaticnija epizoda?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» 5. sezona 5. epizoda
» 7.epizoda/5.sezona
» 5 sezona, 8 epizoda
» 5 sezona 9 epizoda
» 5 sezona 12 epizoda (100th episode)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>One Tree Hill :: O seriji...-
Skoči na: