One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Satelitska televizija

Ići dole 
+2
#Zh.@.B!.tz.@#
Igor
6 posters
AutorPoruka
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 5:27 pm

Da li neko prati satelitsku TV!?


Poslednji izmenio dana Sub Nov 24, 2007 3:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Jul 15, 2007 1:32 am

nemam... tuzan
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: satelitski prijemnik ~ risiver   Satelitska televizija Icon_minitimePon Jul 30, 2007 1:08 am

Satelitska TV je dobra investicija, imas taj risiver i okreces tanjir motorom gde otjes.. ja imam oko 4500 kanala... ne stižem ni da gledam swe.. imas razne dobre kanale za džabe ne platjas kao kod kablovske mesechno.. ima nashih i stranih kanala. Postoji časopis Satelit TV koji izlazi jednom mesečno ima ga na trafikama pa koga zanima neka kupi i proveri šta ima tamo uglavnom je extra muzika.. MTV, Viva..OBN, Nova TV ima dobrih filmova samo treba to dobro sve da se podesi da radi kako walja.. Ako nekoga zanimaju detalji neka me kontaktira... Mad
Nazad na vrh Ići dole
dark_angel
Moderator
Moderator
dark_angel


Broj poruka : 540
Localisation : Negdje daleko...
Datum upisa : 26.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Avg 12, 2007 12:08 am

Ja pratim. Ali ja imam samo njemacku. Najvise gledam MTV i VIVA tv...Te muzicke programe uvijek gledam zato sto slusam stranu muziku... Bude i zanimljivih emisija.kacket
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimePet Avg 24, 2007 5:42 am

Ma ja imam sve navedene Igorove kanale, i super mi rade imam obicnu antenu.... samo je vrtim na koju hocu stranu pa hvatam svasta........ e, a nikom ne placam.... pff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimePet Avg 24, 2007 6:32 pm

Dobro ja ti nisam u Bosni da pratim OBN i Novu preko obične antene.. ponekad se vidi RTRS i RTL Hrvatska kao i NOVA TV sa običninom antenom al to zavisi od vremenskih prilika..
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimePet Avg 24, 2007 7:34 pm

Nisam ni ja iz Bosne... Ja sam iz NS!pff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: granica   Satelitska televizija Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:39 am

Pa blizu ti granica bwe.. Zato ti hwatash sve zhiwo.. otju ja da se uselim kod tebe, imash neke apartmane? thinking
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 7:56 pm

ja volim Premiere i viva poljska ali vise nemam taj kanal. stvarno je najbolji tamo ti je samo muzika i spotovi
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 8:10 pm

Igor ::
Pa blizu ti granica bwe.. Zato ti hwatash sve zhiwo.. otju ja da se uselim kod tebe, imash neke apartmane? thinking
Imam stambenu zgradu u Jevrejskoj, pa cu ti izdati stan, samo jos nije zavrsena... :haha:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
Sandra
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Tvoj lik snima ploču za Peyton's label.
Sandra


Broj poruka : 201
Godina : 30
Localisation : tu sam ja negdje
Datum upisa : 13.06.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitimePon Nov 26, 2007 11:51 am

Imam satelitsku, ali ne pratim je bash prewishe, jer imam swe te kanale na kablovskoj
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: stan   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 5:29 pm

Oki, jawi mi se kad zawrshish da se dogovorimo oko cene, a jel ima tamo i jewreja? lol sok
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: satelitska   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 5:31 pm

Sandra bolje ti je preko satelitske, ne platjash je mesechno a gledash swe shto ima na kablowskoj.. smesak
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: pitanje za martinu   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 5:36 pm

Pitanje za Martinu, preko kojeg risiwera si gledala Premier meni ponekad otwara.. imam modul, ali mi trebaju kodowi koji se ukucawaju u modul ili risiwer. Neka mi jawi ako neko zna na kojim sajtowima to ima, hitno mi treba! Hwala! Ja mislim da mozesh da gledash i dalje samo to nije legalno.. a pretplatne kartice su jako skupe za te pakete.. tuzan
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Još malo!
Još malo!
Igor


Broj poruka : 280
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2007

Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: risiwer   Satelitska televizija Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 5:43 pm

Sandra kakaw risiwer imash za satelitsku? Ja da sam na twom mestu gledao bi samo satelitsku thinking
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Satelitska televizija Empty
PočaljiNaslov: Re: Satelitska televizija   Satelitska televizija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Satelitska televizija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Specijalni kutak :: Mob, Pc, Tv & Co. =)-
Skoči na: