One tree hill forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One tree hill forum

Dobrodosli! Ovo je forum za Teen-agere! posetite, zabavite se i registrujte se...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Navike

Ići dole 
+10
Corbiau
Is. ;D
Gocili
*Naley 4ever* <3
~**One tree hill girl**~
PrincetonGirl
dark_angel
Sandra
`Unique`
#Zh.@.B!.tz.@#
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Lucas Scott
Moderator
Moderator
Lucas Scott


Broj poruka : 319
Godina : 34
Localisation : Sremski Karlovci, Serbia
Datum upisa : 04.11.2009

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 4:08 am

U dve poruke!? xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.truville.coolbb.net
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 12:43 pm

Ljudi neke navike su vam stvarno cudne,al u pozitivnom smislu.... Ja nemam bas puno nekih posebnih...
Znam da pred spavanje uvek proverim dal je ona(valjda se zove)prostirka na krevetu lepo zategnuta,jer nema sanse da spavam na izguzvanoj,tad ne mogu da zaspim...
To zna i nasa draga adminka,kod koje sam u stanu svukla prostirku pa je stavljala ponovo na krevetu na kojem ja ni nisam trebala da spavam vec neko drugi....
ondaaa.... sta jos?
pucam prste(ako se tako kaze)konstantno,i neke to izludjuje...
Grickam nokte...
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 12:44 pm

obavezno moram da imam bar 4 jastuka ispod glave kad spavam...
Kad idem da spavam obavezno gasim fon pa stavim pored sebe...
Drugarica iz razreda obavezno mora da mi bude sa leve srane kad setamo po skoli ili tome slicno...kao sto i sedi sa moje leve strane...
fon mora da mi bude pored desne ruke,ne trpim da mi bude u levom dzepu,mora u desnom.....
to sam nedavno skontala...
Obavezno slusam muziku dok putujem do skole(tu nema nista cudno)....
Uvek moram da saljem poruke,necu da zovem na fon nikako....Znaci manijak sam za poruke...
Navikla sam da u svaku poruku ubacujem bar 5 smajlica i puuuno tackica....
kao sto i vidite haha haha ....
i ako se setim jos necega javicu vam
Nazad na vrh Ići dole
*Naley 4ever* <3
Moderator
Moderator
*Naley 4ever* <3


Broj poruka : 833
Godina : 31
Localisation : NBG 4ever
Datum upisa : 22.06.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 5:19 pm

Martina92 ::
obavezno moram da imam bar 4 jastuka ispod glave kad spavam...

Drugarica iz razreda obavezno mora da mi bude sa leve srane kad setamo po skoli ili tome slicno...kao sto i sedi sa moje leve strane...
fon mora da mi bude pored desne ruke,ne trpim da mi bude u levom dzepu,mora u desnom.....

Obavezno slusam muziku dok putujem do skole(tu nema nista cudno)....
Uvek moram da saljem poruke,necu da zovem na fon nikako....Znaci manijak sam za poruke...

4 jastuka?! ha? lele

ja ovo za hodanje i sedenje isto, samo sto je kod mene u pitanju druga strana
sluske takodje ne vadim iz usiju
takodje ne zovem telefonom, samo kuckam poruke haha
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/AlternativePrue92
~*Emily*~
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
~*Emily*~


Broj poruka : 193
Godina : 31
Localisation : Tree Hill (:
Datum upisa : 21.12.2008

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 9:09 pm

Hahaha ja kontam da ortakinja mora da ide s moje desne strane! :)
Nazad na vrh Ići dole
Martina92
Administrator
Administrator
Martina92


Broj poruka : 1218
Godina : 32
Localisation : my part of world
Datum upisa : 07.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 11:05 pm

hahahaha da 4 jastuka....tako sam navikla... :)
Nazad na vrh Ići dole
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 1:07 am

Dopada mi se ova tema. smesak

Dakle, moje navike. Prosto ne znam odakle da počnem. Počinjem od početka. haha

Kada se probudim ujutru, bez obzira na to koliko je sati, da li kasnim(a skoro uvek je baš to slučaj) ili ne, moram da odležim baar 5 minuta i da se valjam po krevetu. haha Još mi se nije desilo da sam skočila kao oparena iz kreveta i krenula da se spremam. (Kao što recimo Tamara radi Razz)
Uvek se gledam u ogledalo kad završim sa umivanjem i dok perem zube.
Čarape moraju da mi se slažu sa ostatkom garderobe.
Nikuda ne idem bez parfema i maskare.
Nikad još nisam izašla iz stana da se po poslednji put nisam pogledala na ogledalo. Obuvena uveek, idem do svoje sobe da se ogledam na MOM ogledalu. Razz Keva dobija nervne slomove.
Pravim balone kad žvaćem žvaku.
Slušam muziku dok idem u školu i u glavi konstruišem video spot za pesmu koju slušam u kom sam ja glavna. HAHA.
U školi mi je navika kao i ostalima šrvljanje. Potpišem se na svaku tablu u donji desni ugao. Na svaki sto u gornji desni ugao.
Navika mi je svakako i " xD "
Radim čudnu stvar sa usnama, proizvodim neke zvuke, kad sam nervozna i kad očekujem da se neko javi na telefon.
Pored svakog predmeta na koji možeš da se ogledaš zastanem. haha Bilo na ulici, u školi ili nekoj drugoj "ustanovi" haha haha
Kad palim teve, palim ga uvek brojem 7! HAHA.
Ako idemo nas 3 negde, uvek moram da budem u sredini. Isto tako ako sedimo negde. Takođe, kada sam nervozna tresem nogom, ali na vrlo specifičan način. Tresem samo stopalo dok su mi noge prekrštene. To je saznanje koje nisam otrkila ja, već-- NIKO -.-
Da, znam i da uvijam pramen kose, pri dnu, kada očekujem od nekog izvinjenje.
Pućim se na slikama. Veći deo vremena.xD
Kada ulazim u more, ili reku, nebitno, udjem do kukova, pa zaronim. xD
Mogu ovako do kraja života... Navika mi je da brbljam. haha
I da, Ema je spomenula kada nekog sluša da ispisuje nesvesno neku reč koju je taj neko izgovorio prstom. E, ja to isto radim, kada pričam na telefon, samo što olovkom zapisujem reč koju ja izgovorim, pa je podvlačim i ukrašavam. xD
Ne mogu više, boli me ruka... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
*Naley 4ever* <3
Moderator
Moderator
*Naley 4ever* <3


Broj poruka : 833
Godina : 31
Localisation : NBG 4ever
Datum upisa : 22.06.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 2:17 am

au bre, ti se bas raspisa xD
jao, meni je preslo u naviku da ljudima govorim "deteee"
i cudno naglasavam psovke, tj. na poslednjem slogu
prasnem u smeh skoro uvek iz cista mira, ljudi me smatraju nenormalnom
mnoooogo pricam i ne znam sta sam kome rekla pa cete 99,9% cuti neku moju pricu dva (ako ne i vise) puta xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/AlternativePrue92
~*Emily*~
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
~*Emily*~


Broj poruka : 193
Godina : 31
Localisation : Tree Hill (:
Datum upisa : 21.12.2008

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 2:51 am

Od toga sto si navela V, podudaramo se gde god da si pomenula ogledalo. I da, kad se slikamo nas nekoliko, nikada nisam na kraju, to zaboravih da kazem. :) I ja cesto ako nisam gledala spot, ili ako ne postoji, konstruisem svoj spot. Imamo iskustva s tim, a Vanja? Hahaha ^^ Pucim se na slikama i kad se niko ne puci. To su nam podudarnosti (:
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 3:54 am

...Ja imam gr0znu nawiku da slusam ljude kada pricaju,a nista ne zapamtim,i na kraju zakljucim da ustwari nisam slusala tj kr0z jedn0 uw0 udje a na drug0 izadje haha haha haha
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
dream_girl
Administrator
Administrator
dream_girl


Broj poruka : 1538
Godina : 31
Localisation : Tree Hill
Datum upisa : 29.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 5:01 am

#Zh.@.B!.tz.@# ::
...Ja imam gr0znu nawiku da slusam ljude kada pricaju,a nista ne zapamtim,i na kraju zakljucim da ustwari nisam slusala tj kr0z jedn0 uw0 udje a na drug0 izadje haha haha haha
HAHA. Dešava mi se često i to... Ali, uvek su ljudi krivi... Nisu dovoljno zanimljivi, ili je najlepši dečko na svetu prošao, ili.... Tako. haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.onetreehill-forum.editboard.com
~*Emily*~
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
Dobio/la si ponudu da tvoj lik stane izmedju Nathana i Haley, brzo piši postove da je izbegneš.
~*Emily*~


Broj poruka : 193
Godina : 31
Localisation : Tree Hill (:
Datum upisa : 21.12.2008

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 5:33 am

To se mojoj kevi desava. Ispricam joj boga oca, i ona na kraju kaze: Sta? i onda ja ispizdim. haha
Nazad na vrh Ići dole
#Zh.@.B!.tz.@#
Webmaster
Webmaster
#Zh.@.B!.tz.@#


Broj poruka : 2196
Godina : 31
Datum upisa : 05.03.2007

Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 12:49 pm

dream_girl ::
#Zh.@.B!.tz.@# ::
...Ja imam gr0znu nawiku da slusam ljude kada pricaju,a nista ne zapamtim,i na kraju zakljucim da ustwari nisam slusala tj kr0z jedn0 uw0 udje a na drug0 izadje haha haha haha
HAHA. Dešava mi se često i to... Ali, uvek su ljudi krivi... Nisu dovoljno zanimljivi, ili je najlepši dečko na svetu prošao, ili.... Tako. haha



me p0red mene je d0sta i muwa da pr0dje... a p0nekad ne m0ra cak ni t0,jer ja i0nak0 nista nisam cula haha haha haha

~*Emily*~ ::
To se mojoj kevi desava. Ispricam joj boga oca, i ona na kraju kaze: Sta? i onda ja ispizdim. haha

M0ras da je razumes,mi sm0 ljudi s 0zbiljnim pr0blem0m k0ji se z0we fizick0 ali ne i psihick0 prisustw0 haha haha haha
Nazad na vrh Ići dole
https://onetreehill-forum.editboard.com
Sponsored content





Navike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Navike   Navike - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Navike
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
One tree hill forum :: ~*=>Specijalni kutak :: Svastara-
Skoči na: